Донька ректора «Могилянки» вважає, що СБУ не мала права писати про його причетність до корупції

4 марта, 2021 14 :46

Голова постійної депутатської комісії Миколаївської міської ради з питань освіти Ганна Норд заявила, що СБУ не мала права розповсюджувати інформацію щодо документування численних фактів скоєння ректором Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонідом Клименко адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, оскільки судовий розгляд ще триває. Про це вона розповіла в коментарі виданню My City.

Нагадаємо, 3 березня пресцентр СБУ в Миколаївській області повідомив, що ректор вишу протягом 2019-2020 років налагодив корупційний механізм преміювання власних родичів, яких працевлаштував в університеті. Зокрема задокументовано, що рідні ректора неправомірно отримали премії на кілька сотень тисяч гривень. Також було зазначено, що Центральний районний суд м. Миколаєва розглянув матеріали та прийняв рішення щодо визнання Клименка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

За словами Норд, яка є донькою Клименка та працює в ЧНУ, що конфлікт інтересів вже давним-давно врегульований. Тому писати про незаконне преміювання родичів в університеті є неправильним.

«Там же триває судове розслідування, чому вони пишуть? Вони (СБУ — ред.) взагалі не мали права писати. Ще рішення (суду — ред.) не набуло чинності. Ті, хто про це пише, вони порушують закон. Там ще триває судовий розгляд. Що там коментувати? Я не знаю. Моя думка, що конфлікту інтересів немає. Він врегульований міністерством вже давним-давно. І те, що відбувається ось ця «возня», — це не робить честі ні нашим органам, які цим займаються, ні тим, хто про це пише. Там його (конфлікту інтересів — ред.), по-перше, не було. А, по-друге, навіть потенційний був давним давно врегульований. І що вони там пишуть? Треба спочатку розібратися, а потім писати. Ну, звісно, неправильно (те, що написано, що рідні ректора неправомірно отримали премії на кілька сотень тисяч грн — ред.)», — відповіла Норд.

Фото взято зі сторінки Ганни Норд в Фейсбуці.