«Цього року КОП виграв тендер, а в наступному може й не виграти»: Личко про скандал навколо харчування в школах і дитсадках

5 марта, 2021 12 :41

Начальниця управління освіти Миколаєва Ганна Личко прокоментувала виданню MyCity ситуацію з харчуванням у навчальних закладах.

Як відомо, 11 дитсадків у місті організовують харчування самотужки, проте ситуація скоро може змінитись, адже тендер на організацію харчування виграв КОП (підприємство по організації харчування у навчальних закладах). Проти змін категорично виступають батьки дітей дитсадків. Вони переконують, що меню КОПу значно бідніше, ніж те, що мають їхні діти сьогодні, а ціни вищі.

За словами Личко, ситуацію досі вивчають.

«Моя позиція наступна: ми вивчаємо, і остаточного рішення ще немає. А те, що говорять, що ми уже щось вирішили, це однозначно не так. Правові норми повинні бути дотриманими у будь-якому рішенні, і саме через це йде вивчення всіх нормативних документів», — відповіла вона.

На запитання журналіста про те, чи означає це, що вищезгадані 11 дитсадків до кінця навчального року залишаться на самостійному харчуванні, однозначно відповісти начальниця управління не змогла.

«Стосовно КОПу в мене думка, що цього року КОП виграв (тендер на приготування харчування – прим.), а в наступному він може й не перемогти. Це тендерна процедура», — додала Личко.

Відзначимо, що мова йде про дитячі садки: № 5, 77, 83, 87, 101, 117, 132, 140, 142, 143, 148. Проте в тендері по організації харчування шкіл та дитсадків на 120,5 млн гривень, де переміг КОП, вищезгаданих навчальних закладів немає. Договір діє до кінця 2021 року.

Фото на головній — телеканал «Март»