МБК «Миколаїв» програв на виїзді БК «Будівельник»

5 марта, 2021 10 :10

БК «Будівельник» переміг вдома МБК «Миколаїв» у поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 91:77. Кияни по-господарськи з перших атак пішли вперед. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Рахунок у матчі відкрили два поспіль дальні влучання Бурта та Девенпорта. Згодом Кобець додав третє влучання з-за дуги. Ще до середини ігрового часу стартової чверті «Будівельник» мав 14 очок переваги. Та гості поступового оговталися й стали нарощувати спротив. На 6 дальніх влучань суперника миколаївці відповіли тим же, але з меншої кількості спроб. З середньої дистанції миколаївці також були влучнішими. Тож до великої перерви з переваги «Будівельника» залишилося лише 6 очок.

Після перерви ще якийсь час в поєдинку трималася рівновага. Миколаїв відіграв ще один бал загальної різниці. Та на заключну чверть матчу більше сил залишилося в господарів. Відтак кияни повернули перевагу в 14 очок та здобули 13-ту перемогу в сезоні.

Найрезультативнішими в переможців стали Девенпорт (21 очко) та Брайс Джонсон (18).

«Будівельник» наступний матч грає 11 березня в Тернополі. «Миколаїв» наступного дня гратиме на виїзді проти «Хіміка».