Соціологи розповіли, які партії отримали б найбільше підтримки, якби вибори до Верховної Ради пройшли в березні

5 марта, 2021 17 :25

Політична партія «Слуга народу» досі лідирує в парламентському рейтингу електоральних симпатій українців. У випадку, якби вибори до Верховної Ради відбулися зараз, політсила б набрала 19,5% голосів серед тих, хто має намір голосувати.

Про це йде мова у соціологічному дослідженні групи «Рейтинг».

На другому місці «Європейська солідарність», за яку готові проголосувати 14,7% виборців, третя – «Опозиційна платформа – «За життя», у якої 14,3%.

Далі йдуть «Батьківщина» (12,3%), «Сила і честь» (5,3), «Українська стратегія Гройсмана» (5,3%) та «Радикальна партія» (5,0%).

Решта політичних сил не набрали б 5% підтримки.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing — телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 2-3 березня 2021 р.