На Соборній площі в Миколаєві відбувся мітинг проти фемінізму

8 марта, 2021 17 :30

В понеділок, 8 березня, близько десяти миколаївських представників організації «Традиція і порядок» мітингували проти фемінізму. Про це повідомляє кореспондент MyCity.

Так, молоді люди зібрались на площі біля міськради, розгорнуши банер із написом: «Миколаїв проти фемінізму. За сім’ю».

«Першочергова мета всіх акцій по Україні в тому, щоби протидіяти фемінізму. Зазвичай акції відбуваються напроти феміністичного маршу, але у нас феміністки не вийшли на марш тому, що знали, що на марш вийдемо ми. Ми будемо звертатись безпосередньо в мерію, а суть акції – протидія феміністичній пропаганді про те, що 8 березня не день квітів, краси жіночності, а день боротьби проти патріархату. Ми хочемо нагадати жінкам, що патріархат їх любить і, за нашою думкою, лише за чоловічим плечем жінка може знайти власну роль і підтвердити власну природу», — заявив голова місцевого осередка «Традиції і порядку», який представився Дітріхом.

Згодом до хлопців підійшла відома у місті активістка та член виконкому Катерина Стоколяс, яка підтримує феміністичні погляди. Між нею та мітингарями виникла суперечка — розійшлись в трактуванні терміну «фемінізм»:

Дітріх: — Фемінізм — це ненависть до жінки. Це рух за права жінок, але зараз, з третьою хвилею, це переросло в ненависть до жінки.

Стоколяс: — Я феміністка.

Дітріх: — Співчуваю.

Стоколяс: — А я вам співчуваю. Ви живете в 21 столітті, в європейській державі — Україні. А думаєте середніми віками.

Дітріх: — Європейські цінності — це передусім християнські цінності. Новітнє маніхейство, яке проповідує толерантність до всього потворного — це має відношення до Європи та європейських цінностей таке саме, як сучасні мешканці Єгипту мають відношення до пірамід.

 Не дійшовши згоди з мітингувальниками, Катерина Стоколяс пішла.

Зрештою, акція пройшла мирно і через деякий час юнаки розійшлися.