У Верховній Раді незадоволені темпами вакцинації українців від коронавірусу

9 марта, 2021 14 :50

Темпи вакцинації від COVID-19 вкрай незначні, і цього недостатньо, щоб пригальмувати епідемію. Про це у себе на сторінці в Фейсбук написав голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький.

Він незадоволений, що в Україні за добу вакцинують всього кілька тисяч людей.

«Темпи вакцинації, на жаль, ще вкрай незначні. Ми лише вийшли на рівень декількох тисяч вакцинованих на день. На вихідних вакцинується менше тисячі людей щоденно. Цього явно недостатньо, щоб пригальмувати епідемію», — написав він.

Нагадаємо, раніше про незадоволення темпами вакцинації говорив також голова МОЗ України Максим Степанов. За його словами, планувалось, що кожної доби в країні вакцинуватимуть мінімум 10 тис. осіб, проте зараз цифра коливається в районі лише 3 тисяч.

Як відомо, вакцинація в Україні розпочалась 24 лютого Під час першого етапу вакцину отримують медики, які працюють з хворими на COVID-19, бригади швидкої допомоги, співробітники лабораторій, які тестують на COVID-19, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці в районі проведення ООС.