Миколаївські правоохоронці з іспанськими гвардійцями задокументували контрабанду кокаїну

9 марта, 2021 17 :47

Служба безпеки України у співпраці з Цивільною гвардією Іспанії ліквідувала канал контрабанди кокаїну. Співробітники спецслужби вилучили одну з партій наркотику вагою пів кілограма, яка була відправлена до України із Євросоюзу. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Спроба налагодити незаконний канал постачання важкого наркотику до України задокументована оперативниками та слідчими СБУ. На Київщині співробітники СБУ затримали громадянина однієї з країн Закавказзя під час отримання міжнародного поштового відправлення з Іспанії. У ньому в середині побутового пристрою було приховано приблизно 0,5 кг кокаїну.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту провадження про підозру за ч. 1 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Документування протиправного задуму здійснювалосяь управлінням СБУ в Миколаївській області спільно з Головним управлінням по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБУ за підтримки Служби зовнішньої розвідки України під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури.

Служба безпеки України висловлює окрему вдячність Цивільній гвардії Королівства Іспанія за спільну роботу у боротьбі з міжнародним наркотрафіком.