Директор КОПу запевняє, що підприємство не буде працювати з дитсадками, які годують дітей самостійно

11 марта, 2021 13 :05

Директор комунального підприємства по організації харчування у навчальних закладах (КОП – прим. кор.) Віктор Васильєв запевнив, що підприємство не планує забезпечувати харчуванням 11 дитсадків, які й самі проти роботи з КОПом.

Про це він заявив під час сесії міськради у четвер, 11 березня, пише кореспондент MyCity.

Нагадаємо, перед цим на сесії виступали батьки дітей, які навчаються у дитсадках зі самостійним харчуванням. Вони вкотре виступили проти, щоб їх навчальні заклади переводили на роботу з КОПом.

За словами Васильєва, ніхто й не збирався забирати дитсадки.

«Ми – виконувачі послуги і ми не можемо надавати пропозиції по ціні, умовах, на яких працюємо. Є тендер, є прописана ціна, і ми відіграємо. Стосовно цих дитячих садочків – я не знаю жодного механізму, як можуть вони перейти нам без тендера, я цього не знаю. І взагалі, не було жодного круглого столу, де мене б запитали, чи візьму я ці дитячі садочки, чи візьму співробітників. Ми це жодним чином не розглядаємо, то, батьки, вибачте, у нас є багато роботи», — розповів Васильєв.

Раніше начальниця управління охорони здоров’я міськради Ганна Личко коментувала скандал навколо харчування, заявивши, що цього року тендер виграв КОП, проте у наступному році його може виграти хтось інший.