На вакцинацію проти коронавірусу через додаток «Дія» зареєструвались уже 220 тис. українців

11 марта, 2021 16 :28

За останніми даними, через додаток «Дія» в онлайн-чергу на щеплення від коронавірусу записалися вже 220 тис. українців. Про це розповів віцепрем’єр-міністр — міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

За словами урядовця, наразі в додатку «Дія» доступні: паспорт, закордонний паспорт, водійське посвідчення. Туди ж приходять повідомлення про штрафи, де їх відразу можна оплатити. Через портал можна зареєструвати фізичну особу-підприємця, також доступний сервіс «єМалятко».

«Найближчим часом ми запустимо можливість зміни місця реєстрації — це найбільш популярна послуга в Україні. Місце реєстрації можна буде змінити онлайн в кілька кліків, не потрібно ходити по чергах. Це дуже сильно економить час українцям», — розповів міністр.

Окрім того, незабаром в Україні запустять електронний підпис у смартфоні.

«Цього року ми ухвалюємо проєкт, який забороняє всім чиновникам вимагати паперові документи, якщо вони вже є в реєстрі. А 90-95% інформації в них уже є», — додав Федоров.

Різними послугами через портал «Дія» скористалися вже 10 млн українців. Наразі найпопулярніша послуга — запис на вакцинацію від коронавірусу. За останніми даними, в онлайн-чергу на щеплення записалися вже 220 тис. українців, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше журналісти видання MyCity розповідали покроково, як можна зареєструватись на вакцинацію.