Мер Миколаєва разом із заступниками вакцинувалися проти коронавірусу індійським препаратом CoviShield, — ФОТО

12 марта, 2021 10 :47

Миколаївський міський голова разом із своїми заступниками та деякими чиновниками вакцинувалися від коронавірусу. Щеплення проводили медики Центру первинної медико-санітарної допомоги №4.  Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Окрім самого Сєнкевича, вакцинувалися його перший заступник Віталій Луков, заступник з гуманітарних питань Анатолій Петров, начальниця управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, директор ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов, журналіст Віталій Мехеда та інші.

За словами мера, вони вирішили публічно вакцинуватись, щоб показати містянам приклад, що боятися нічого. Також він вважає, що вакцинація допоможе повернутися до нормально життя без обмежень.

«Я сподіваюсь, що те, що я сьогодні вакцинувався публічно, стане прикладом для людей, які досі, у 21 сторіччі, вважають, що вакцина – це смертельне або чіпування, як говорять в інтернеті. […] Я закликаю всіх записуватися на вакцинацію, аби ми всі могли повернутися до нормального способу життя», — розповів мер.

Вакцинували чиновників індійською вакциною CoviShield виробника AstraZeneca.

«Сьогодні зробили щеплення я, мій перший заступник, заступник з гуманітарних питань. Все було зроблено швидко: підписали заяву, зробили щеплення. Будемо дивитись на результати і на якісь побічні симптоми. Поки що все нормально», — резюмував мер.

Нагадаємо, кожен житель України може записатися на вакцинацію за допомогою порталу «Дія». Раніше MyCity розповідало покроково, як це можна зробити.