Поліція відкрила кримінальне провадження відносно посадовців управління капбудівництва Миколаївської ОДА за фактом ремонту радіологічного відділення

13 марта, 2021 16 :11

ГУНП відкрили кримінальне впровадження по факту капітального ремонту радіологічного відділення обласного онкодиспансеру.

Це стало відомо із відповіді поліції на інформаційний запит видання MyCity.

Нагадаємо, нещодавно голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва розповіла, що звернулась до правоохоронців стосовно ремонту радіологічного відділення. У поліції факт кримінальної справи підтвердили.

Підозрюваними у справі виступають посадові особи Управління капітального будівництва ОДА.

«16.02.2021 Миколаївською місцевою прокуратурою №2 Миколаївської області за зверненням Миколаївської обласної ради зареєстровано кримінальне провадження за фактом можливої розтрати бюджетних коштів посадовими особами УКБ Миколаївської облдержадміністрації при проведенні капітального ремонту радіологічного корпусу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 191 КК України», — йде мова у відповіді.

Зазначимо, що стаття 191 КК України – «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем». Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, — караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Зараз у справі триває досудове розслідування.

Як відомо, ремонтом відділення займається компанія «Антарес-Буд». Ще у 2019 році обласне управління капітального будівництва уклало з підрядником договір на 73 млн гривень. Проте у 2020 році «Антарес-Буд» попросив ще майже 28 мільйон гривень на завершення робіт.