Суд заарештував майно колишнього першого заступника голови правління «Приватбанку»

14 марта, 2021 12 :50

12 березня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу прокурора на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 26.02.2021, якою частково задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на майно, а саме: житлові будинки, земельні ділянки, транспортні засоби колишнього першого заступника голови правління ПАТ «КБ «Приватбанк».

Про це повідомляє пресслужба суду.

За наслідками судового засідання суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора, та скасував ухвалу слідчого судді в частині відмови в задоволенні клопотання щодо накладення арешту на депозитний рахунок, на якому розміщені грошові кошти,  а також на 1/2 частину часток корпоративних прав, зареєстрованих на особу, з якою підозрюваний проживає однією сім’єю, але не перебуває у шлюбі.

У цій частині суд ухвалив накласти арешт на депозитний рахунок, який належить підозрюваному, а також на 1/2 частину часток корпоративних прав у статутних капіталах трьох підприємств, що належать особі, з якою підозрюваний проживає однією сім’єю, але не перебуває у шлюбі.

Ухвала є остаточною, набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає. Повний текст рішення буде проголошено 17 березня. Суддя Калугіна І.О. висловила окрему думку в частині накладення арешту на корпоративні права.