МБК «Миколаїв» на виїзді переміг команду з Одеси

15 марта, 2021 18 :44

МБК «Миколаїв» на виїзді перемін команду БК «Одеса». Матч завершився з рахунком 72:76. «Корабели» перервали затяжну серію із поразок у чемпіонаті України. Про це повідомляє пресслужба МБК «Миколаїв».

«Корабели» зазнали суттєвої втрати ще до початку поєдинку — через травму не зміг допомогти Дарнелл Едж, який пропустить щонайменше два тижні. Утім, гості впевнено провели першу 10-хвилинку, не даючи змоги Одесі заволодіти ініціативою — 28:19.

Друга чверть: Миколаїв втратив прицільність при кидках, а от господарі за підтримки трибун зуміли нівелювати перевагу у 11 пунктів. Як наслідок, на велику перерву команди пішли вже з іншим лідером — 44:40 на користь Одеси.

Після паузи миколаївці зуміли наблизитись до суперника на відстань двох очок — 55:57. Вирішальною у зустрічі стала четверта чверть. Заключна 10-хвилинка стала по-справжньому феєрією емоцій та цікавого баскетболу. Команда Валентина Берестнєва зуміла повести у рахунку і втримати перевагу до фінальної сирени. Матч завершився з рахунком 76:72 на користь Миколаєва.