Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Баштанську ОТГ через суд змусили створити службу в справах дітей

15 марта, 2021 17 :13

Миколаївська обласна прокуратура через суд зобов’язала Баштанську ОТГ створити службу у справах дітей. Про це пишуть на сторінці прокуратури у фейсбуці.

Судова колегія П’ятого апеляційного адмінсуду дійшла висновку проявила бездіяльність, порушивши кілька законів Україні, коли не створила в громаді службу у справах дітей.

«Всупереч вимогам Законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Україні», «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку взаємодії органів державної влади, органів місцевого самоврядування, закладів та установ під час забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров`ю, затвердженого постановою КМУ від 03.10.2018 року № 800, Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов`язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою КМУ від 24.09.2008 року № 866, у складі відповідних виконавчих органів не утворила службу у справах дітей», — повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, раніше подібне рішення суд ухвалив відносно сільради села Прибужжя на Миколаївщині.