На Миколаївщині морпіхи провели випробування оновлених БТР-4

15 марта, 2021 18 :17

Морпіхи України випробували БТР-4 на нещодавніх тестуваннях спільно з ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування».

Про це розповів командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа в ефірі телепроекту «Про Флот».

Зазначається, що вітчизняний бронетранспортер доопрацювали для кращої морехідності – встановили додаткові поплавки, а повітрязабірник винесли вище бойового модуля.

Для випробування всіх необхідних можливостей використовували плавсклад ВМС ЗС України – десантний катер «Сватове», що минулого року завершив доковий ремонт, та десантний корабель «Юрій Олефіренко». Нагадаємо, останній ремонтували на «Миколаївському суднобудівному заводі».

«З 2014 року ми не застосовували техніку на плав, тому що не було ні самої техніки, та і кораблі були не в тому стані, з яких би можна було застосувати десантування техніки на плав, – передає слова Командувача ВМС ЗС України видання «Український мілітарний портал».

Представникам морської піхоти була можливість ознайомитися з можливостями вітчизняного зразка бронетехніки та озвучити свої побажання щодо опрацювання.

Випробування зразку відбувалось у грудні 2020 року на військово-морській базі в Очакові на Миколаївщині та на спеціальному полігоні ВМС ЗС України на Тендрівській косі, що на Херсонщині.

Саме на останньому є унікальна можливість проведення вогневих випробувань бойової машини з води по наземним мішеням.