Ексклюзивний зелений трамвай «Миколаївелектротрансу» доведеться перефарбувати

16 марта, 2021 17 :48

Нещодавно видання MyCity писало про унікальний проект комунального підприємства «Миколаївелектротранс», співробітники якого будують на базі старого КТМ-5 ексклюзивний трамвай. Фото майже готового зелено-чорного трамваю навіть представили громадськості. Та все ж, його доведеться перефарбовувати.

Про MyCity  розповіли у пресслужбі підприємства.

Ймовірною причиною зміни кольору стали нові автобуси, які місто має отримати найближчим часом. Відзначається, що вони будуть синього кольору.

«Кольорова гама буде відповідною до кольору нових автобусів, які планують закупити, вони будуть синього кольору. По-трошки буде увесь транспорт переходити в єдину кольорову гаму», — розповіли на підприємстві.

Тому тепер зелений доведеться змінити на синій. Що стосується чорного, то він залишиться. Також є ідеї, що увесь громадський транспорт перефарбувати в єдину кольорову гаму:

«Спочатку ми думали, що він буде зеленим, але в останнім момент все змінилось, і він буде синім. Його перефарбовуватимуть. Чорний колір залишиться, а зелений зміниться на синій. У майбутньому весь транспорт міста буде синім, це у нас такий бренд-бук буде».