«Щоб була картинка на 30-річчя Незалежності для пана Зеленського», — ексголова облради не підтримала ідею встановлення величезного прапору в Миколаєві

16 марта, 2021 17 :45

Депутатка Миколаївської обласної ради від фракції «Європейська солідарність» та ексголова ради Вікторія Москаленко виступила проти ідеї встановлення в місті 72-метрового флагштоку. Також її обурило, що депутати пропрезидентської фракції «Слуга народу» агітували за проект російською мовою.

Про це Москаленко розповіла у коментарі виданню MyCity.

За її словами, встановлення прапору та облагородження території – це підігравання ініціативі президента.

«У цьому проекті чітко вказано, що це ініціатива президента Зеленського – встановити найбільший прапор у кожній області. І коли сьогодні представники «Слуг народу» російською мовою, і я багато бачила на комісіях, як російською мовою відстоювали цей проект. У мене питання: а хіба не є мова ідентифікатором нації, не є наша рідна мова серцем нації? Тому, коли сьогодні представники «Слуг народу» російською зачитували, що давайте будемо патріотами і встановимо прапор, я розумію, що це просто псевдопатріотизм, що це «протягування» питання для того, щоб, скажімо, була картинка на 30-річчя незалежності для пана Зеленського», — вважає Москаленко.

Вона додала, що замість встановлення прапору, краще гроші направити на більш важливі питання, адже Миколаїв зараза «захаращений».

Нагадаємо, на сесії депутати підтримали проект. Окрім, власне, встановлення флагштоку, планується також реконструкція 2500 кв. м парку «Юних героїв». Загальна вартість робіт може скласти 27 мільйонів гривень, 14 з яких виділить держава, а решту витрат повинні сплатити область та місто.