Провал у «Казці»: що стало причиною обвалу в дитячому містечку

17 марта, 2021 13 :05

Причиною провалу  поблизу кораблика у дитячому містечку «Казка» в Миколаєві сталі зруйновані комунікації. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник Миколаївського міського управління культури Юрій Любаров.

«Сьогодні з ранку фахівці рятувальної служби (дякуємо управлінню з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської міської ради) провели дослідження провалу, що утворився в центрі «Казки». Попередні висновки: печери, катакомби, порожнечі, провали відсутні. Обвал стався внаслідок багаторічного витікання води зі зруйнованої труби (50-60 роки минулого століття), яка транзитом йде через «Казку», — написав Любаров.

Також начальник управління культури відзначив, що через дитяче містечко проходять десятки різних комунікацій міста. Власне тому на цій території і заборонено капітальне будівництво з глибокими фундаментами.

«Наразі на об’єкті працюють фахівці КП «Миколаївводоканал» — планується заміна зруйнованої ділянки труби і санація інших ділянок щоб запобігти подальшому витоку», — повідомив Любаров.

Нагадаємо, що 16 березня в дитячому містечку стався провал ґрунту глибиною приблизно 3 метри.