Москаленко про збільшення штату облради: «Собі такого не дозволяли навіть «регіонали»

17 марта, 2021 15 :08

Депутатка Миколаївської облради від фракції «Європейська солідарність» Вікторія Москаленко вважає, що останнє рішення сесії про збільшення штату облради на 24 людини, це нерозумне витрачання коштів.

Про це ексголова обласної ради розповіла у коментарі виданню MyCity.

Нагадаємо, рішення про збільшення штату на 50% ініціювала чинна голова облради Ганна Замазєєва. Вона зазначила, що штат Миколаївської ради найменший в Україні, і його кількісна складова не переглядалась з 2010 року. Також Замазєєва нагадала, що незабаром у структурі облради може з’явитися управління комунального майна, тому нові місця просто необхідні.

Все ж, Москаленко з такими аргументами не погоджується:

«В обласній державній адміністрації ці орендні відносини ведуть 4 людини. Тому, якщо ми хочемо такий відділ ліквідувати в ОДА і створити його в обласній раді, то це 4 людини. Більш того, жодних нових норм закону про те, що необхідно збільшувати штат, не з’явилося. По-друге, це 50% штату. Для того, щоб зрозуміти, який  функціонал будуть виконувати 24 людини, необхідно по кожній розповісти. Сьогодні ми не почули, окрім орендних відносин, яка ще необхідність в тому, щоб штат збільшити. У 2015 році ми працювали зі штатом 41 одиниця, ми пропрацювали 5 років, провели і сесії, і комісії, є результати позитивні».

Також депутатка вважає, що збільшувати штат не потрібно хоча б через те, що реформа децентралізації досі не завершена, і ніяких нових функціональних обов’язків облрада не отримала.

«Я вважаю, що в 2013 році собі такого не дозволяли навіть «регіонали», вони працювали з цим штатом, і виконували завдання. Тобто функціонал обласної ради не збільшився. Якби реформа децентралізації була доведена до логічного завершення, а це створення виконкомів, це вже інша справа», — резюмувала депутат.