В Миколаєві проводять рейди по дотриманню карантинних норм у магазинах: скільки порушників зафіксовано

17 марта, 2021 18 :45

У всіх районах Миколаєва відбуваються рейди по перевірці магазинів, об’єктів харчування на дотримання карантиннних норм. Перевірку проводять представники ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області, — повідомляє MyCity з посиланням на пресслужби адміністрацій районів.

Відтак у Центральному районі Миколаєва 16 березня проведено рейд-обстеження об’єктів торгівлі по пр. Центральному та вул. Декабристів. Фахівці відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району спільно з представниками ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області перевірили 12 об’єктів торгівлі.

За результатами проведеного рейду представниками ГУ Держпродспожислужби складено 1 адміністративний протокол за ст. 42 «Порушення санітарних норм» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

В Заводському районі перевірку провели 15 березня. За результатами обстежено 13 об’єктів торгівлі.
Співробітниками ММУ ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області власникам обстежених закладів надано приписи та попередження про усунення виявлених недоліків при здійсненні підприємницької діяльності на час дії карантину. Складено відповідний акт та протокол за ст. 42 КУпАП «Порушення санітарних норм». Двома днями раніше представники Заводської адміністрації перевірили 23 об’єкти торгівлі в Лісках, та виявили масові порушення.
В Корабельному районі, 16 березня проведено рейд-обстеження 18 об’єктів торгівлі, із них: 3 магазини продовольчих товарів, 13 магазинів непродовольчих товарів, 2 закладів громадського харчування.
В ході рейду складено 5 актів санітарно- епідеміологічного обстеження.
В Інгульському районі 15-16 березня проведено обстеження об’єктів торгівлі за адресами: пр.Миру ріг вул.Театральної, пр. Миру, 60-72.
За результатами обстеження 23-ти об’єктів було складено 1 протокол за ст.42 КУпАП – порушення санітарного законодавства.