Спалаху коронавірусу немає: в Миколаївському русдрамі пояснили, чому вимушені були скасувати низку вистав

18 марта, 2021 12 :45

У Миколаївському академічному російському драматичному театрі запевняють, що в них немає спалаху коронавірусу, а низка вистав була скасована через дотримання карантинних вимог. Про це повідомила пресслужба театру.

В театрі повідомили, що в ЗМІ почала ширитись інформація про нібито спалах коронавірусу у театрі.

«На російських пропагандистських теленаканалах розповідають, що захворіла вся трупа і всі глядачі. Хочу заспокоїти: інформація не відповідає дійсності, спалаху коронавірусу в театрі немає. Два тижні тому був один випадок захворювання, після чого частина акторів, задіяна у виставі, пішла на самоізоляцію. Вистави за їхньої участі були скасовані, щоб запобігти поширенню вірусної інфекції».

На сьогоднішній день люди, які  були на лікарняному та на самоізоляції два попередні тижні, уже вийшли на роботу, повідомляють в театрі. З 147 працівників театру — 4 перебувають на лікарняному через сезонні захворювання.

Також в театрі зазначають, що якщо в Миколаєві запровадять локдаун, то в храмі культури дотримуватимуться всіх карантинних вимог.

«Якщо у Миколаєві буде запроваджена «червона зона», то звісно ж, театр не працюватиме, але поки що він працює у штатному режимі. У глядацькій залі дотримується дистанція між сидіннями, посадка глядачів відбувається «шахматкою», а наповнення залів не перевищує 50%. Театр дотримується маскового режиму, дезинфекції, проводиться температурний скринінг. Людей з підвищеною температурою та підозрою на респіраторні захворювання ми не допускаємо до роботи та репетицій. Щотижня в управління культури ми надсилаємо статистику щодо епідеміологічної ситуації у колективі згідно з вимогами Міністерства охорони здоров’я», — повідомили в театрі.