«Він нас обманув»: головний тренер МФК «Миколаїв» прокоментував інформацію про звільнення голкіпера після отримання серйозної травми

17 марта, 2021 17 :26

Головний тренер МФК «Миколаїв» Ілля Близнюк запевнив, що голкіпер Богдан Лободров, з яким нещодавно розірвали контракт за згодою сторін, приховував інформацію про проблеми зі здоров’ям.

Про це Близнюк розповів під час прессконференції в середу, 17 березня, передає кореспондент MyCity.

Нагадаємо, нещодавно видання NikSport писало про те, що МФК «Миколаїв» та Лободров припинили співпрацю. Сталося це начебто через те, що голкіпер отримав серйозну травму – він порвав хрестоподібні зв’язки колінного суглоба. Також відомо, що футболісту доведеться лікуватися від травми приблизно 6-8 місяців.

За словами Близнюка, голкіпер приховав від клубу інформацію про проблеми зі здоров’ям, які в нього були ще до влітку 2020. Більше того, він начебто відмовився лікуватися на базі клубу.

«Він прийшов до нас влітку і приховав, що коліно у нього було проопероване в декількох місцях. Збори повноцінні (з командою – прим. кор.) він не проходив, він прийшов буквально за місяць чи кілька тижнів. У нього боліло коліно. Ми йому запропонували лікуватись у нас в клініці, на що він відповів, що буде лікуватись, а потім сказав, що ні, тому ми й розірвали (контракт – прим.). Ну а нам воротаря де брати, чекати, коли він буде з ногою… Він обманув нас, виходить так», — сказав тренер.

Він додав, що контракт з футболістом справді розірвали, але зробили це за згодою сторін, і претензій особисто Лободров до клубу не має.

«Він сам підписав документ, що ніяких претензій до клубу немає. А то вже, що там люди пишуть, це неправда», — додав Близнюк.

Президент клубу Сергій Кантор додав, що конфлікт роздули у соцмережах люди, які не знають усієї інформації.

Богдан Лободров