У Миколаєві пікетувал ФОПи, вимагаючи не вводити локдаун. ФОТО

19 марта, 2021 10 :00

Представники організації #SaveФОП Миколаєва вийшли на мирний пікет зранку в п’ятницю, 19 березня. Люди вимагають від місцевої влади не приймати рішення щодо введення так званого «локдауну» в місті та області.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Всього на пікет на Соборній площі прийшли приблизно 60-70 людей. У них було відразу кілька вимог. Найголовніша – не вводити карантинні обмеження «червоного» рівня, коли майже вся торгівля буде знову заборонена. За словами організаторів, третього локдауну малий та середній бізнес уже не зможе пережити.

Пікетували теж представники фірм-перевізників, які також заявляють, що дуже страждають від карантинних обмежень та відмін міжміських та обласних рейсів. Вони просять владу їх підтримати, адже під час обмежень значно збільшується кількість незаконних перевезень.

Окрім цього, організація #SaveФОП вимагає від обласної влади та голови ОДА підписання розпорядження про те, щоб малому бізнесу дозволили працювати навіть у локдаун. Нагадаємо, раніше подібне розпорядження вимагали від міської влади.

Окремо варто додати, що пікет пройшов мирно, а більшість його учасників дотримувались карантинних обмежень.