«Динамо» та Шахтар програли свої матчі, вилетівши з Ліги Європи

19 марта, 2021 11 :22

Українські футбольні гранди «Динамо» Київ та «Шахтар» Донецьк програли матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи і покинули змагання.

Про це пише MyCity.

Нагадаємо, у першому турі «Динамо» поступилось іспанському «Вільярреалу» з рахунком 0:2. Цього разу кияни грали в гостях, проте програли із таким самим рахунком: 2:0 (4:0 за сумою двох матчів – прим.). Свої голи іспанці забили ще до перерви, двічі відзначився нападник «жовтих» Морено.

Відеоогляд: телеканал «Футбол«

У свою чергу «Шахтар» приймав римську «Рому» в Україні – на НСК «Олімпійському». Першими відзначились римляни, забив Борха Майораль. На 59 хвилині Жуніор Мораес зрівняв рахунок, але уже на 72 хвилині все той же Майораль знову вивів «вовків» уперед. Саме з рахунком 1:2 матч і закінчився. Відзначимо, що перший поєдинок «Шахтар» розгромно програв з рахунком 3:0. Загальний результат — 5:1 на користь італійців.

Обидві українські команди покидають Лігу Європи.