Департамент ЖКХ розпочав реалізацію ще двох проектів-переможців Громадського бюджету

19 марта, 2021 15 :48

Департамент ЖКГ Миколаївської міської ради розпочав реалізацію ще двох проектів-переможців Громадського бюджету — 2020 року: “Капітальний ремонт скверу Єкатерининський” та “Перший в Миколаєві памп-трек”. Ще два проекти: “Городище «Дикий сад»: кімерійський вершник” і “Алея національних діаспор” знаходяться на стадії замовлення проектно-вишукувальних робіт. Про це пресслужба департаменту повідомила на своїй сторінці в Facebook.

Для реалізації проекту “Капітальний ремонт скверу Єкатеринінський” по проспекту Героїв України наразі замовлено коригування проекту. Відповідно до графіку робіт, найближчим часом буде сформовано технічне завдання та оголошено тендер на будівельні роботи.

«Реалізація проекту “Капітальний ремонт скверу Єкатеринінський” створить простір для проведення масових святкових заходів районного масштабу та дитячих заходів», — повідомляє пресслужба.

Також проводяться роботи з реалізації проекту 2020 року “Перший в Миколаєві памп-трек”. Наразі управління екології Департаменту ЖКГ обговорює з авторами проекту детальну схему майбутнього скейт-майданчику.

“Перший в Миколаєві памп-трек” — це створення спеціальної велосипедної траси, що буде представляти собою чергування ям, купин і контр-уклону без рівних ділянок. Для катання на памп-треку найкраще підходять легкі, дьортові, гірські велосипеди або ВМХ, а також ролики, скейти, самокати тощо.

Нагадаємо, що проект “Кімерійський вершник” передбачає встановлення постаменту коня та вершника і облаштування території навколо нього у Городищі «Дикий сад».

«Алея національних діаспор” включає капітальний ремонт частини скверу на передмостовій площі в Центральному районі м. Миколаєва зі встановленням інформаційних стендів про кожну діаспору міста.