Сьогодні Рада розгляне питання відміни переходу на літній час

19 марта, 2021 12 :40

Верховна Рада 19 березня проведе два позачергові засідання, серед питань порядку денного – скасування переходу на літній час.

Про це пише видання «Українська правда».

Нагадаємо, Верховна Рада 3 березня підтримала у першому читанні законопроєкт «Про обчислення часу в Україні» (№4201), що передбачає скасування переходу на літній і зимовий час.

У прикінцевих положеннях законопроєкту зазначається, що у разі прийняття в цілому він набуде чинності через три місяці після його офіційного опублікування у парламентській газеті «Голос України».

Раніше нардеп від «Слуги народу» Роксолана Підласа пояснювала, що у разі, якщо Рада встигне прийняти законопроєкт в цілому до 25 березня 2021 року, депутати виключать дану норму з фінального тексту документа, і він набуде чинності відразу ж після опублікування у парламентській газеті «Голос України».

Отже, в Україні більше не буде необхідності переводити годинник на літній час, який цього року має настати 28 березня.

Разом з тим, як відзначала парламентарій, якщо ж виникнуть будь-які труднощі, і Рада не встигне проголосувати за ухвалення відповідного закону, то «ми ще двічі переведемо годинники, але 25 жовтня – в останній раз».