Суд зняв заборону поширення книги про Стуса за позовом Медведчука

19 марта, 2021 15 :35

Автор книги «Справа Василя Стуса» Вахтанг Кіпіані виграв апеляцію за вироком Дарницького районного суду Києва, який заборонив поширювати книгу з відомостями про участь Віктора Медведчука в судовому процесі над поетом Василем Стусом. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

«Слава Україні! Ми виграли справу», — коротко зазначив Вахтанг Кіпіані.

Нагадаємо, що Дарницький районний суд Києва заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу Віктора Медведчука.

Відзначимо, що в книзі згадується, що чималу роль в трагічній долі дісссідента Василя Стуса зіграв Віктор Медведчук, якого призначили адвокатом.

Книга Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» вийшла в друк в травні 2019 року, а вже у вересні Медведчук заявив, що вимагатиме через суд заборонити її поширення. Позивач вважає, що в 9 епізодах книги Кіпіані містяться висловлювання, які нібито не відповідають дійсності і принижують честь і гідність політика. Через це Медведчук подає в суд на автора книги Вахтанга Кіпіані, видавництва і друкарні і вимагає заборонити видання і розповсюдження книги «будь-яким способом на будь-якій території».