Фроленко про критику однопартійців у свій бік: вірять тому, що пишуть ЗМІ

19 марта, 2021 16 :48

Депутат Миколаївської обласної ради від фракції «Опозиційна платформа» — «За життя» Володимир Фроленко прокоментував критичні висловлювання деяких однопартіців, які дорікають йому та кільком іншим депутатам. Як відомо, критика стосується останнього рішення сесії облради про реконструкцію скверу «Юних героїв», де також планують встановити 72-метрову стелу та величезний прапор України.

Свою думку депутат висловив в ефірі програми «Добрий вечір» на телеканалі «Ніс-ТВ».

Нагадаємо, під час останньої сесії депутати облради погодили проект реконструкції скверу. «За» також проголосували і 7 представників «ОПЗЖ», хоча раніше голова обласного осередку партії та нардеп Юрій Загородній виступав проти підтримки проекту.

За словами Фроленка, питання про те, чи голосувати за проект розглядали зранку в день сесії на зібранні фракції. Тоді начебто 11 депутатів вирішили, що голосуватимуть «за». Та пізніше дехто з них змінив рішення.

Щодо критики з боку Загороднього, то депутат відзначив, що останній доволі нечасто буває в області й місті, тому не може повністю оцінювати ситуацію.

«Проблема в тому, що Юрій Іванович (Загородній – прим.) не живе в Миколаєві і мало тут буває. В цілому, проблеми, які зараз обговорюються в обласній раді та міській, він просто не знає цієї інформації», — вважає Фроленко.

Він також додав, що Загородній оцінив ситуацію через неправильно поставлене питання журналістами.

Відповів Фроленко й на критику депутатів ОПЗЖ Максима Невінчаного та Артема Ільюка. Він знову дорікнув, що колеги не аналізують детально ситуацію, а вірять лише засобам масової інформації. Також Фроленко вважає, що вони навіть не читали проект рішення, в якому насамперед йде мова про реконструкцію скверу, а не лише встановлення стели з прапором.

«Ні, звісно, вони його (рішення сесії – прим.) навіть не бачили, їм навіть не цікаво було. Навіщо? Вони просто вірять сьогодні тому, що пишуть ЗМІ. Ось як ЗМІ написали, то вони (Ільюк та Невінчаний) побачили, і давай швиденько розповідати, в чомусь нас звинувачувати, що ось ми, опозиціонери, пішли на якісь там «змови» з владою. Я також можу розповідати, хто опозиціонер, а хто не опозиціонер. І це їхня помилка, вони ж також політики, але рішення сесії вони навіть не бачили. А сквер – це їхній сквер, міський. Хіба вони проти людей чи молоді, яка там гулятиме?», — резюмував депутат.

Раніше депутати ОПЗЖ відповідали журналістам видання MyCity, чому голосували «за» проект, незважаючи на слова Загороднього.