Пошкодження, завдані Офісу президента під час акції в підтримку Стерненка, оцінюються в 2 млн грн

21 марта, 2021 13 :50

Пошкодження будівлі Офісу президента, завдані йому під час акції протесту на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка 20 березня, за попередніми даними, оцінюються приблизно у два мільйони гривень. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

«За попередніми експертними оцінками, пошкодження будівлі Офісу президента оцінюються приблизно у два мільйони гривень. Напередодні всі поверхи були наповнені димом. Якщо не розпочати змивання фарби впродовж 72 годин, вона в’їсться в граніт, і тоді суми збитків будуть зовсім іншими. Нагадаємо, перші два поверхи будівлі були споруджені наприкінці ХІХ ст., інші добудовані на початку ХХ ст.», – йдеться в повідомленні Офісу президента.

Нагадаємо, що 20 березня в Києві пройшла акція на підтримку засудженого Сергія Стерненка. 

23 лютого Приморський райсуд під головуванням Віктора Попревича визнав Сергія Стерненка та Руслана Демчука винними у викраденні жителя Лиманського району Сергія Щербича, розбої та незаконному зберіганні вогнепальної зброї (ст. 246, 187 та 263 Кримінального кодексу України). Суд призначив Стерненку і Демчуку покарання у вигляді 7 років і 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Стерненко заперечує свою причетність до викрадення і наполягає на політичній умотивованості справи.