Невдовзі Сєнкевич офіційно представить нового начальника міського управління спорту Ірину Бондаренко

22 марта, 2021 18 :05

Ірину Бондаренко невдовзі офіційно представлять, як нового начальника міського управління спорту. Про це повідомив в коментарі MyCity міський голова Олександр Сєнкевич.

«Завтра-післязавтра представлення її відбудеться. Буде призначено нового керівника управління спорту Бондаренко Ірину. Їй поставлене завдання — розібратись, що відбувається в управлінні спорту. Подивимось півроку найближчі на її роботу, якщо зміни будуть здійснені — вона продовжить працювати. Якщо ні — будемо шукати іншого робітника», — повідомив Сєнкевич.

Нагадаємо, що Ірина Бондаренко — заслужений тренер України з кікбоксингу, власниця громадської організації «Федерація черлідинг груп підтримки спортивних команд в Миколаївській області», екс-кандидат в депутати Миколаївської міськради від «Пропозиції». 

Зазначимо, що на початку березня мер Миколаєва Олександр Сенкевич підписав заяву про звільнення Олега Машкіна, який був начальником міського управління у справах фізкультури і спорту. Після цього обов’язки начальника виконувала Наталя Манзюк, призначена заступником в 2017 році, коли вона була депутатом міськради від «Опозиційного блоку».