Миколаївські перевізники бідкаються, що змушені вимикати GPS-маячки через відсутність прибутків

23 марта, 2021 12 :20

Майже всі миколаївські маршрутки обладнані GPS-маячками. Але у той же час більшість передавачів просто відключені, і люди не можуть відслідковувати пересування автомобіля через додаток EasyWay.

Про це розповіли самі перевізники на депутатській комісії з питань ЖКГ у понеділок, 22 березня, передає кореспондент MyCity.

Як зазначив депутат міськради Юрій Степанець, у додатку він не побачив жодного маршрутного таксі №62, хоча, згідно договору, перевізники обов’язково повинні обладнати автомобілі GPS-маячками.

«А на маршруті №62 є хоча б одне авто? Тому що через додаток EasyWay немає жодного. Просто пусто. GPS-трекери у вас є? Жодної. Чи вони (трекери – прим. кор.) відключені просто?», — запитав депутат.

Виявилось, що трекери є на всіх автомобілях, але у більшості вони просто відключені. Причина проста – за них також потрібно платити, а перевізники бідкаються, що на це у них немає грошей.

«Вони відключені. Тому що нема з чого платити. На всіх авто трекери встановлені, але перевізники їх відключили. […] Є чіткі розрахунки – 2320 гривень на рік з одного автомобіля. Міська влада може взяти на себе обслуговування і оплату за них, ми не будемо заперечувати, і всі тоді будуть підключені», — розповів один із перевізників.

Нагадаємо, на цій же комісії перевізники заявили, що ціну пасажирських перевезень у Миколаєві необхідно піднімати до 10-12 гривень.