Коронавірус став агресивнішим: Шамрай про значне зростання захворюваності на COVID-19 у Миколаєві

23 марта, 2021 17 :11

У зв’язку зі збільшенням темпів інфікування коронавірусною інфекцією у миколаївських лікарнях стрімко меншає кількість вільних місць для лікування хворих. Зараз у місті зайняті уже 84% ліжко-місць.

Про це повідомила начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, пише MyCity.

«Ситуація по «ковіду» на сьогоднішній день надскладна. На стаціонарному лікуванні на 1010 розгорнутих ліжках перебуває на ранок 845 пацієнтів, що складає 84% від загальної кількості розгорнутих місць. Із них 66% — це пацієнти з підтвердженим «ковідом». По реанімаційним відділенням знаходяться 62 пацієнта, з них 13 – на штучній вентиляції легень, це 7,3%. Раніше ця цифра не перевищувала 6%. Це свідчить про те, що, на жаль, ковідна інфекція прийняла більш агресивний характер і важчим став перебіг», — розповіла Шамрай.

Лише з першого березня у Миколаєві коронавірусом захворіли більше 3 тисяч осіб, а кількість нових хворих вдвічі перевищує кількість виписаних.

«За останні два дні ситуація погіршилася суттєво, адже виписано 66 пацієнтів, а поступило 122, тобто вдвічі більше», — додала вона.

Говорячи про локдаун, який, як відомо, починається з 24 березня, Шамрай відмітила, що він потрібен насамперед для лікарень та медпрацівників, які не можуть впоратися з таким збільшенням хворих.