На Миколаївщині потяг зачепив жінку, яка перебувала в навушниках і не чула сигналів

23 марта, 2021 17 :05

У вівторок об 11:02 на перегоні Снігурівка – Івано-Кепине на Миколаївщині машиніст поїзда застосував екстрене гальмування, щоб попередити наїзд на жінку. Відомо, що постраждалій близько 30-ти років. Вона стояла поблизу залізничної колії та розмовляла в навушниках по мобільному телефону, — повідомляє пресслужба Одеської залізниці.

Відтак жінка не реагувала на сигнали, які подавав потяг.

«Побачивши сторонню особу, машиніст поїзда, при швидкості 45-50 км/год, подавши сигнали великої гучності, застосував екстрене гальмування. Через незначну відстань наїзд попередити не вдалося. Жінку, мешканку смт Снігурівка з попереднім діагнозом – рвана рана м’язової тканини правої сідниці, каретою швидкої допомоги доставлено до районної лікарні смт Снігурівка», — йдеться в повідомленні.

Одеські залізничники закликають громадян пам’ятати про важливість дотримання правил безпечного перебування на об’єктах залізниці, бути максимально уважними й обережними, а також обов’язково знімати навушники переходячи колії. Варто зазначити, що з початку року це уже 12-й випадок травмування сторонніх осіб на об’єктах залізничної інфраструктури в межах філії.