«Миколаївоблтеплоенерго» просить 5 млн гривень на погашення кредиту: обіцяють відремонтувати 2 котельні

23 марта, 2021 18 :15

Керівник КП «Миколаївоблтеплоенерго» Микола Логвінов на міській комісії з питань бюджету розповів, що підприємству у найкоротші терміни необхідно знайти 5 мільйонів гривень. Ці гроші збираються направити на погашення кредиту Світового банку пише, видання MyCity.

За словами директора, реалізація програми уже принесла місту значну економію. Гроші просять виділити через департамент ЖКГ.

«Ми реалізуємо проект Світового банку з реконструкції котельних і теплових мереж. Він дозволяє нам економити до 100-120 мільйонів щорічно.  У 2016-17 роках, коли був сезон, ми споживали 64 млн кубометрів газу, а зараз ми споживаємо 49 мільйонів кубометрів газу, тобто економія 15 мільйонів кубометрів, тому реконструкцію необхідно продовжувати. 5 мільйонів гривень – це гроші, які нам потрібні для виконання власних обов’язків перед Міністерством фінансів України», — розповів директор.

На 2020 рік облтеплоенерго планує реконструкцію відразу двох котелень.

«У цьому році плануємо реконструювати дві котельні. Перша – це по вулиці Самойловича, 42, обладнання все вже закуплено і буде встановлюватися, а друга котельня – це по вул. Новозаводська, 48. Це стара парова котельня, зараз ми замовляємо нове обладнання, і в цьому році плануємо замінити цикл – прибрати все старе обладнання і замінити його новим», — додав Логвінов.

Також він відзначив, що після оновлення матеріальної бази, також підприємство економить приблизно 20% електроенергії.