Управління по боротьбі з наркозлочинністю не встигає перевіряти підозрілі місця наркозакладчиків: не вистачає співробітників

24 марта, 2021 17 :55

Управління по боротьбі з наркозлочинністю не встигає перевіряти всі підозрілі місця в Миколаєві на наявність «закладок» — кількість співробітників нового управління надто мала. Про це повідомив  заступник начальника Управління по боротьбі з наркозлочинністю Кирило Барашковский на виконкомі міськради Миколаєва в середу 24 березня, — інформує кореспондент MyCity.

Зазначимо, що  з минулого року  управління виведено в окремий територіальний підрозділ.

Кирило Барашковський повідомив, що в штаті не вистачає співробітників, щоби безпосередньо приймати участь в патрулюваннях. Однак, вони взаємодіють з Патрульній поліцією і ГУ Нацполіціі в Миколаївській області, яким допомагають з перевіркою підозрілих місць по виявленню «закладчиків».

— У нашого управління маленький штат і одним з основних завдань — є боротьба з поширенням наркотичних речовин в інтернеті, шляхом «закладок». У зв’язку з невеликою кількістю співробітників, ми не можемо особисто брати участь в патрулях, але тісно співпрацюємо з ГУ Нацполіціі в Миколаївській області та з Патрульній поліцією. І на кожен факт, коли до нас звертаються, ми розглядаємо і приймаємо відповідні заходи — звертаємося до Патрульній поліції, до ГУ Нацполіціі в Миколаївській області. На підозрілий маршрут направляються патрулі, — розповів Кирило Барашковский.

Відтак за минулий рік затримали 28 «наркозакладчиків». За перші три місяці цього року затримано вже 28 таких осіб. Ведеться робота в інтернеті — закрито 18 телеграм-каналів, які розповсюджували наркотичні речовини.

До того ж Дмитро Барашковський додав, що кожен небайдужий городянин може залучитися до боротьби проти поширення наркотиків через спеціальний телеграм-канал «стоп-наркотик».

— Є спеціальний загальнодержавний аккаунт «СтопНаркотик» в Telegram, в який можна звернутися з даними про поширення наркотичних речовин. Звертайте увагу, кидайте інформацію і звертайтеся до нас безпосередньо або по лінії «102». Реагувати на всі ці питання — будемо, — заявив Барашковський.