Член виконкому розповів про гори сміття на землях запасу в Корабельному районі

24 марта, 2021 17 :05

Корабельний район страждає від засилля стихійних звалищ. Про це повідомив член виконкому Віталій Посмітний на виконкомі в середу 24 березня, — інформує кореспондент MyCity.

Також він розповів, що з Корабельного району в тому числі вивозять і грунт.

«В Корабельному районі є великі землі запасу. Так сталося, що на ті землі вивозять сміття. Вивозять «зилки». Я не бачив, щоби їх колись хтось зупинив чи спитав в них про дозвіл на вивезення сміття, чи деревини, чи грунту. І все це коїться в одному місці. Воно набрало таких обертів, що там ніби підприємство по утилізації цього сміття», — повідомив Віталій.

Чоловік зазначив, що поліція або не реагує на звернення, або приїжджають невчасно, коли сміття вже викинули і самі порушники поїхали.

«З вашої сторони потрібна підтримка. Бо коли телефонуєш в патрульну і кажеш, що тут таке коїться, то патрульна по-перше не може знайти місце, а коли вони доїжджають, вже нікого нема».

Посмітний додав, що власноруч зупиняв водіїв, а саме коли вивозили землю. Цей факт він зафіксував на камеру і написав звернення в поліцію. Щоправда зворотньої реакції так і не дочекався.

«Я особисто затримував цих людей, які вивозили грунт. Змусив його висипати, зняв це на камеру, зробив звернення до поліції Корабельного відділку, але зворотньої реакції так і не було», — зазначив Віталій.

Також він додав, що порушники відчувають безкарність, тому дозволяють собі й далі вивозити землю чи висипати сміття на землях запасу.