В Миколаєві померла відома краєзнавиця, музейниця та письменниця Людмила Ташлай

25 марта, 2021 18 :05

В Миколаєві після тривалої хвороби перестало битися серце відомої краєзнавиці, письменниці, колишньої завідувачки музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941 – 1944 рр.» Людмили Ташлай. Про це MyCity повідомила видавець Ірина Гудим.

Прощання відбудеться о 10 ранку 26 березня на старому кладовищі, на вулиці Степовій.

«Людмила Ташлай 30 років (з 1985 по 2015 рр.) очолювала музей «Підпільно-партизанського руху».  Заслужений працівник культури України, лауреат обласної премії ім. Миколи Аркаса. Кращий працівник культури Миколаївської області 2010 року. Має численні наукові публікації, автор книг про трагічні події та героїчні подвиги наших земляків за 7 років війни на Миколаївщині. В тому числі написаних і в співавторстві. Книга «Війна і діти» (видавництво Ірини Гудим) була відзначена спеціальним дипломом на 4-му Всеукраїнському музейному фестивалі «Музей і діти»

Людмила Ташлай — учасниця міжнародних, всеукраїнських, регіональних наукових конференцій і семінарів, випускниця Міжнародної школи Голокосту (Ізраїль), учасник освітніх програм для українських вчителів музейно-меморіального комплексу Яд Вашем (Єрусалим, Ізраїль), учасник науково-пошукового проєкту «Усні інтерв’ю українських свідків» меморіального музею Голокосту (Вашингтон, США), Всеукраїнської програми «Портрети сучасниць» Комітету Верховної Ради у справах сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Українського фонду культури та Інституту біографічних досліджень. Переможець Першого Всеукраїнського музейного фестивалю «Музей третього тисячоліття», ІІІ – VІІ міжнародних конкурсів «Уроки Голокосту — уроки толерантності». Нагороджена відзнаками Міністерства культури і мистецтв України «За багаторічну плідну працю в галузі культури», «За досягнення в розвитку культури і мистецтв».

Редакція MyCity висловлює співчуття близьким та друзям Людмили Ташлай.