В Австралії павуки та тварини шукають в домівках людей порятунок від повені

25 марта, 2021 22 :34

Через повінь і рекордно високий рівень води на східному узбережжі Австралії тварини й комахи підіймаються на височини та шукають сухе місце, щоб врятуватися. Тисячі павуків лізуть на стіни й ховаються в будинках австралійців. Про це повідомляють мешканці регіону, пише «Громадське» з посиланням на CNN.

Жителі почали ділитися в соціальних мережах фото й відео, де видно, як сотні павуків повзуть деревами, парканами, гаражними воротами, вікнами та стінами будинків, а в диванних подушках і мангалі на господарів чекають змії.

«Все коричневе, що ви можете побачити [на фото] — це павуки, які намагаються перемогти паводкову воду», — написав у Facebook Метт Ловенфос, ферма родини якого розташована біля затоки Кінчела.

Він розповів виданню, що виріс на фермі, яка завжди була оточена зміями, павуками та іншими комахами, але вони його не турбували. Мовляв, зазвичай люди з ними нечасто стикаються. Але повінь змусила тварин шукати місце, де можна обсохнути та сховатися від води.

За прогнозами синоптиків, дощі в регіоні продовжаться, і, можливо, уряду доведеться евакуювати більше жителів східних регіонів.

«Не знаю жодного випадку в історії нашого штату, коли б на нас обвалювалися екстремальні погодні умови з такою послідовністю. Додайте до цього пандемію. Але в ці складні для Нового Південного Уельсу часи ми змогли продемонструвати нашу стійкість», — підкреслює австралійка Шене Варлі.

Користувачка TikTok Шене Варлі також завантажила відео, на якому видно, як павуки скупчуються на паркані, доки внизу — бурхливі води.

«Вони піднімуться на ваші ноги, щоб також отримати притулок», — підписала вона відео.

Стихійне лихо в Австралії. В австралійському штаті Новий Південний Уельс 21 березня 2021 року оголосили стихійне лихо через сильні дощі та повінь. Уряд заявив, що частина штату переживає найсильнішу за останні сто років повінь.

Місцева влада на той час не повідомляла про загиблих. З 18 березня рятувальники виїхали на 7 тисяч викликів про допомогу та провели 750 рятувальних заходів. Деякі люди були змушені евакуюватися вночі, оскільки рівень води у річках піднявся до небезпечного рівня.