Мер Миколаєва показав, що в міських лікарнях немає місць для хворих на COVID-19, тому людей розміщують у коридорах, — ВІДЕО

26 марта, 2021 10 :57

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич показав стан наповнюваності лікарень пацієнтами на коронавірусну інфекцію. За його інформацією, через різке збільшення інфікованих, місць в лікарнях катастрофічно не вистачає.

Відео Сєнкевич опублікував у себе в телеграм-каналі.

На опублікованому відео мер показав стан першої, третьої та п’ятої міських лікарень. Видно, що хворих вимушені розміщати в коридорах. Також є серйозна проблема з лікарями, адже їх теж не вистачає.

«Щодня у місті ми фіксуємо біля 200 випадків захворювання. У середньому за добу від коронавірусу у Миколаєві помирає до 10 осіб. Тяжкість перебігу хвороби зросла. Завантаженість лікарень критична. Нам бракує медиків, а місць для пацієнтів не вистачає навіть у коридорах», — написав мер.

Також він вкотре попрохав жителів дотримуватись стандартних правил соціального захисту: носити маску та тримати дистанцію. В іншому випадку, ситуація може стати ще гіршою, додав мер.