«Я за цей прапор», — Голова Миколаївської ОДА Кім ще раз заявив, що збирається встановити стелу з державним стягом

28 марта, 2021 15 :05

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім ще раз підкреслив про свій намір встановити 72-метров стелу з державним стягом України в сквері «Юних героїв». Про це він заявив під час своєї прессконференції, — передає кореспондент MyCity.

Губернатор зазначив, що наразі працює над цим питанням, зокрема проводить зустрічі із представниками бізнесу, намагаючись знайти додаткове фінансування для цього проєкту.

Також Віталій Кім повідомив, що розуміє, що цей проєкт наштовхнувся на чималу критику з боку суспільства, однак повідомив, що робить все, щоби зменшити фінансове навантаження на бюджет області.

«Я за цей прапор. Деякі області, мені відомо, проти. Я знаю структуру витрат, які будуть витрачені. Я не виходжу в публічну площину з цим питанням, бо я працюю над цим ще: над фінансування з державного бюджету, субвенціями депутатів, щодо інших джерел фінансування. Я розумію, що люди вважають, що це не треба робити. Але я над цим працюю. Ті гроші, що можуть бути виділені обласною владою, міською владою будуть іти на сквер. Є багато різних проєктів: різна висота, різна площа скверу, є пропозиції, що прапор може бути взагалі вартістю 14 млн грн і буде виконаний за державний бюджет. Давайте через місяць повернемось до цього питання», — розповів губернатор.

Читайте також: що думає бізнес про встановлення 72-метрової стели з прапором. Зокрема, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім говорив, що сподівається на участь бізнесу в установці 72-метрового прапору, проте сам «скидатися» не буде.

Нагадаємо, що Миколаївська ОДА планує спільно з міськрадою реалізувати проект з реконструкції частини парку «Юних героїв», в рамках якої встановити 72-метрову стелу з державним прапором, щоб арт-об’єкт можна було побачити з усіх боків міста. Загальна вартість робіт — 14 млн грн, 5 млн — з обласного бюджету. Мер Миколаєва Олександр Сенкевич назвав проект цікавим, але в бюджеті міста немає «зайвих» грошей на його співфінансування.