У Миколаєві наразі розглядають 5 місць для організації логістичного терміналу для фур

27 марта, 2021 14 :15

В Миколаєві наразі розглядають п’ять місць для організації логістичного терміналу для вантажівок. Про це повідомив під час своєї прессконференції голова Миколаївської ОДА Віталій Кім, — інформує кореспондент MyCity.

«Ми збирали бізнес, щодо інших точок, де це можна зробити. Зараз їх біля 5-ти, ми розмовляємо з містом, де їх краще робити і як це зробити. Ми йдемо по цьому шляху і відстійники для фур в нас будуть точно», — повідомив Кім.

Наразі було розглянуто і вивчається така можливість на двох майданчиках. Основні питання лежать в юридичній площині: вивчаються всі можливі нюанси щодо передачі землі під відстійник для фур, — прокоментував голова Миколаївської ОДА.

Також Віталій Кім певен, що цього сезону в Миколаєві стане краще ситуація з перевантаженими вантажівками, що заїжджають до міста — будуть встановлені автоматичні вагові комплекси. В Миколаївській області їх зараз налічується до 7-ми. Вони працюють в експерементальному режимі на трасах, — розповів губернатор.

Нагадаємо, що «Укравтодор» готові виділити близько 100 млн грн на будівництво відстійника для вантажівок в Миколаївській області.