Прикордонники розповіли, скільки нелегальних мігрантів виявили на Миколаївщині

28 марта, 2021 09 :11

З 1 січня 2020 року по 19 березня 2021 року в Миколаївській області виявили 7 нелегальних мігрантів. Де саме, повідомили виданню MyCity в Державній прикордонній службі України.

Так, на ділянці прикордонного відділу прикордонної служби «Очаків» Херсонського прикордонного загону затримали та притягнули до відповідальності 3 громадян Гвінеї за ст. 204КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання держкордону України». На них наклали штраф 25,5 тис. грн. Крім того, за рішенням Херсонського міського суду 8 жовтня 2020 року їх примусово видворили з України.

Зазначимо, що за першим повідомленням прикордонного загону у Миколаєві на іноземному судні знайшли двох нелегальних мігрантів з Гвінеї та наркотики.

Також прикордонники повідомили, що у Миколаєві під час перевірки законност перебування на території України виявили 3 громадян Азербайджану та громадянку Російської Федерації. Стосовно них направили повідомлення до Інгульского відділу поліції за ст. 358 Кримінального кодексу «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів». Поліція розпочала досудове розслідування.