Організатори розповіли, що на фестиваль актуального мистецтва в Миколаєві зареєструвались учасники з 8 країн світу

28 марта, 2021 10 :23

Протягом березня разом з Агенція розвитку Миколаєва ми збирали пропозиції від усіх охочих художників, фотографів та скульпторів на фестиваль актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CONNECT. Загалом ми отримали 161 заявку від 136 учасників з 34 міст України, Північної Македонії, Китаю, Німеччини, Великобританії, Польщі, Італії та Росії.

Про це представники платформи My Art написали на сторінці у Фейсбук.

«Це мистецькі роботи у різних жанрах: фотография, графіка та живопис, колаж, анімація, відео-арт, перформанс, скульптура, інсталяція та VR. Ми вражені такою значною зацікавленістю до мистецької події у нашому місті. Порівняно із позаминулим роком, коли ми проводили Дні сучасного мистецтва в Миколаєві на 8 Причалі, кількість учасників зросла в п’ять разів! Зазвичай, ми розраховуємо на українських митців. Проте були дуже здивовані, коли на виставку почали подаватись художники та фотографи з інших країн», — додали організатори.

Сам фестиваль відбудеться в Миколаєві у квітні в арт-просторі *8ПРИЧАЛ за підтримки США в Україні. Проте через карантинні обмеження, основну експозицію виставки CONNECT можна буде переглянути в онлайн. У разі пом’якшення епідеміологічної ситуації, виставка стане доступною для відвідувачів.