ДТП на проспекті Героїв України в Миколаєві: поліція просить передати справу до ДБР

27 марта, 2021 10 :07

Нацполіція Миколаївської області клопотатиме про передачу кримінального провадження стосовно ДТП на проспекті Героїв України, що сталася в листопаді 2020 року, до Державного бюро розслідувань.

Про це написали на сайті поліції.

Нагадаємо, 11 листопада близько 23:10 в районі перехрестя пр. Герої України та провулка Вітрильний зіткнулися BMW і Mitsubishi. У результаті ДТП водія Mitsubishi госпіталізували, а водій BMW з місця події втік.

Як запевняють у поліції, експерти перевірили відео з понад 40 відеореєстраторів та опитали понад 40 свідків.

«За результатами експертиз слідство клопотатиме про передачу кримінального провадження до територіального управління Державного бюро розслідувань у Миколаївській області за підслідністю, як того вимагає процедура. Раніше повідомлялось, що в ході слідчо-оперативних дій були вилучені понад 40 відеозаписів з камер спостереження, допитані понад 40 осіб, які володіють інформацією про обставини ДТП, проведені 10 слідчих експериментів, у тому числі із впізнання за фотографіями», — пишуть правоохоронці.

Відмітимо, раніше повідомлялось, що в BMW міг знаходитись ексдепутат обласної ради. Пізніше видання «Преступности НЕТ» писало про те, що ймовірним учасником аварії також може бути місцевий прокурор Євгеній  Колос. Він відмовився надавати зразки ДНК по справі, але пізніше суд зобов’язав його це зробити.