В Україні планують перевірити всі АЗС

27 марта, 2021 16 :58

Всі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку. Про це йшлося під час зустрічі Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова з керівництвом “Нафтогазової асоціації України” та з представниками мереж автозаправних станцій, пише «Лівий берег».

На зустрічі обговорили результати відпрацювання проблеми незаконної торгівлі пальним та детінізацію ринку нафтопродуктів.

“В результаті спільної роботи має бути припинена діяльність усіх нелегальних автозаправних станцій. Триває робота з виявлення незаконного обігу пального. Всі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку”, – зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Представники Асоціації зауважили, що виступають за чесну конкуренцію в межах правового поля. У кожній з областей нині працюють міжвідомчі групи, робота яких спрямована на припинення нелегального обігу пального.

“Наші стратегічні завдання – закрити тіньовий ринок пального, підтримати повну і прозору фіскалізацію, а також створити умови для прогнозування цін на пальне”, – додав Міністр.

Нагадаємо, раніше Антимонопольний комітет України закликав АЗС знизити ціни на пальне.