В ОП виголосили «перше й останнє попередження» владі Тернопільщини через вакцинацію від COVID-19 поза чергою

27 марта, 2021 19 :35

В Офісі президента засудили факт вакцинації від коронавірусу працівників однієї з приватних компаній поза чергою на Тернопільщині та заявили, що влада області отримала «перше й останнє» попередження щодо цього інциденту.

Про це пише Громадське.

Заступник глави ОП Кирило Тимошенко назвав факт позачергової вакцинації від COVID-19 «неприємною і відверто безсовісною подією», яка відбулася «в порушення наявного порядку вакцинації».

Тимошенко додав, що влада Тернопільської області отримала «перше й останнє попередження щодо цього інциденту», й висловив сподівання, що «подібне більше не повториться — ні у Тернопільській, ні в інших областях».

Напередодні повідомлялось, що в Тернополі про вакцинацію своїх працівників проти коронавірусу повідомила приватна компанія «Агропродсервіс», а також її структурний підрозділ — «Тернопільський м’ясокомбінат».

Координаторка щеплень у Тернопільській області Марія Павельєва  повідомила, що не знає ні про те, на яких підставах «Агропродсервіс» міг отримати вакцини, ні про факт щеплення співробітників цієї фірми взагалі.

Директор місцевого «Центру первинної медико-санітарної допомоги» Микола Медвідь, в якого «Агропродсервіс» начебто отримав вакцини, заявив, що не отримував таких звернень.

Засновником «Агропродсервіс» є народний депутат Ігор Чайківський, що входить у групу «За майбутнє». Головні види діяльності фірми — рослинництво та тваринництво.