Незважаючи на публічну критику від голови ОДА, ресторан «Мейсон» у Миколаєві продовжує роботу: можна забронювати столик

27 марта, 2021 17 :18

Вчора, 26 березня, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім у себе на сторінці в фейсбуці написав, що влада разом із поліцією зупинила роботу відомого ресторану «Мейсон» (раніше – «Мафія»). Тоді власники закладу начебто прикривались особистим дозволом від голови ОДА.

Та як вдалося вияснити журналістам видання MyCity, ресторан працює і сьогодні, хоча область офіційно в «червоній» карантинні зоні.

З’ясувалось, що ресторан розповсюджує повідомлення у соцмережах про можливість забронювати столик, заявляючи, що для них «немає перешкод».

Зателефонувавши за номером, нам запропонували забронювати столик на сьогодні – 27 березня, після 18:00. Прийти можна як одному, так і з компанією.

Відзначимо, що в своєму повідомленні, Кім попереджав, що влада моніторить соцмережі ресторанів та інших розважальних закладів, тому незаконно працювати не дозволять нікому.

Нагадаємо, відсьогодні Миколаївська область знаходиться в так званій «червоній» карантинній зоні, тому для жителів та бізнесу діють певні обмеження. У свою чергу, голова ОДА Віталій Кім допустив, що вийти з посиленого карантину область може досить швидко, але для цього потрібно виконати певні умови.