Влада Києва з 5 квітня посилює карантин: закриють школи та дитячі садки

31 марта, 2021 18 :31

У Києві із понеділка, 5 квітня, суттєво посилят карантин. У місті збираються закрити школи і дитсадки, а в громадський транспорт, у тому числі в метро, пускатимуть за спецперепустками.

Про це у себе на сторінці написав мер міста Віталій Кличко.

Із 5 квітня у Києві будуть діяти наступні обмеження:

  • зачиняться всі школи і дитячі садочки;
  • увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепусткамипасажирів (тобто “виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури”);
  • керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу (або за можливості надати відпустки);
  • заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку (як, власне, повинні працювати з 20 березня, коли столична влада посилила карантинні обмеження).

Продуктові ярмарки в столиці припиняють діяльність з 1 квітня.

Нові обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Кличко закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами.

“Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків. Ми запровадили обмеження. Але бачимо, що ситуація не поліпшується. Медична система захлинається. В нас багато хворіє і медиків. А пацієнтам хтось має допомагати?! Лікарі і медсестри по дві доби не виходять з відділень. Вони вже валяться з ніг. Тому, я сподіваюся, кияни нарешті зрозуміють, що не можна ігнорувати правила і робити вигляд, що вірусу немає. Зрозуміють, що доведеться потерпіти, аби потім скоріше повернутися до нормального життя!” – написав Кличко.