«У тебе спина біла»: сьогодні в світі відзначають міжнародний День сміху й жартів

1 апреля, 2021 11 :26

Достовірно не відомо, як і в якій країні з’явився День сміху (День дурня). Дехто говорить, що це була Англія XVII століття, проте з цим не погоджуються французи, які наполягають, що свято вигадали вони. Але сьогодні це вже не так важливо, оскільки 1 квітня вважається загальновизнаним святом гумору та веселощів.

Не виключено, що спочатку це свято відзначали в честь весняного рівнодення. Святкування цієї події обов’язково супроводжувалося веселощами, жартами і першими розіграшами. Це свято божевілля зберегло свої традиції і до сьогоднішнього дня. Хоча первісний зміст жартів — задобрити вищі сили — не втрачений.

Також існує версія про те, що поява Дня сміху пов’язана з реформуванням календаря 16 століття, після якого новорічні свята починалися 25 березня і закінчувалися 1 квітня.

У сучасній варіації свята воно супроводжується незмінними розіграшами, жартами і комедійними виступами. Так що будьте насторожі, запасіться почуттям гумору, набором свіженьких жартів і забавних віршиків, на розіграші не ображайтеся, а відповідайте ними ж. Жарти на кшталт «У тебе спина біла» або «Шнурівки розв’язались» — сьогодні вітаються!

Загалом веселіться!