У Миколаєві розводили мости, щоб в акваторію МСЗ зайшли відразу три кораблі: за дійством спостерігали сотні містян. ФОТО

1 апреля, 2021 15 :01

У четвер, першого квітня, в акваторію ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшли ракетний катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ». Завважимо, що «Прилуки» заводив до заводу буксир «Яни Капу», який свого часу був обстріляний та взятий у полон Російською Федерацією, а пізніше відремонтований.

Про це повідомляє кореспондент видання MyCity.

Як і було заплановано, приблизно о 12:00 дня патрульні перекрили проїзд по Інгульському мосту. Однак тут не обійшлось без нервової ситуації, адже уже після перекриття руху на міст «прорвався» водій старенької вантажівки «ЗІЛ», який не зважав на заклики регулювальників і проїхав по мосту за кілька миттєвостей до його підняття. За це водій, як мінімум, отримав кілька міцних слів від робітників «ЕЛУ-Автодоріг». Чи проводили після цього з ним профілактичну бесіду патрульні – невідомо.

Міст почали піднімати о 12:05. Все обійшлось спокійно, розвідна частина піднялась без проблем. У цей час на мосту зібрались до сотні містян, які очікували кораблів.

Окремо варто відзначити, що людям з дітьми дозволяли навіть підходити до краю мосту, що не можна назвати безпечним. Жодної огорожі або навіть прохань не наражатися на небезпеку – не було.

Першими під мостом пройшли буксир «Яни Капу» з катером «Прилуки». А через кілька хвилин тим же маршрутом пройшов і «Генічеськ». Пізніше «Яни Капу» вийшов з акваторії заводу, попрямувавши в інше місце дислокації.

Загалом мости були розведені приблизно годину. За цей час встигли утворитися значні затори на дорогах. Окрім того, що люди були на мосту, також кілька сотень містян зустрічали кораблі на Нижній та Верхній набережних, а також на пішохідному понтонному мостах. Окремої радості людям організував великий коптер, який під час проходження кораблів літав над ними із прапором України.

ФОТО:

Як повідомлялось раніше, катер «Прилуки» та рейдовий тральщик «Генічеськ» будуть ремонтувани на МСЗ на замовлення міноборони.